Welcome to JOAL'S Beauty

Depilim Laser
Trajtime Fytyre & Trupi

Fillo rrugëtimin tënd drejt përkujdesjes,

bukurisë dhe qetësisë shpirtërore

me një Klikim.

Lejoni trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj të ndjejnë një strehë qetësie.

Trajtime Fytyre

Trajtimet hidratuese të fytyrës ushqejnë dhe hidratojnë në mënyrë të menjëhershme lëkurën duke e lehtësuar dhe krijuar linja të bukura.

Trajtime Trupi

Trajtimet e trupit janë mënyra e përsosur për të përkëdhelur veten. Këto trajtime përfshijnë masazhe, pastrime të fytyrës dhe trupit. Ne kemi një shumëllojshmëri opsionesh që do t'ju bëjnë të ndiheni të freskët dhe të përtërirë.

Depilim me Laser

Imagjinoni një përvojë të heqjes së qimeve me lazer po aq luksoze dhe gjallëruese sa edhe rutina juaj e bukurisë. Të dizajnuara me një tavolinë trajtimi të nivelit të sallonit dhe teknologji të avancuar.

Dëshironi të rezervoni ose keni një pyetje?

Na telefononi në +355 24 24 669 ose thjesht rezervoni një takim.

JOAL'S Beauty Fier është më e mira deri më tani që kam përjetuar në muajt e fundit. Ata e njohin shumë mirë mikpritjen. Edhe spa dhe masazhi është jashtëzakonisht qetësues. Çmimet janë gjithashtu mjaft të arsyeshme.
Eljosa Merja
Vlore

Rezervo Takimin

Lokacioni

📌 Pedonale, FIER
20m pas nga "Gold Event"
Kati II

Orari i hapjes

Mon-Fri: 10am-06pm
Sat-Sun: 10am-03pm

Contact

Phone:(+355)68-24-24-669
Email: joalbeauty2@gmail.com

× How can I help you?