Radiofrekuence Trupi

Avantazhet e trajtimit me radiofrekuencë

Radiofrekuenca është një pajisje revolucionare e cila nuk krijon aspak diskomfort për pacientët, gjatë apo pas trajtimit të fytyrës apo trupit.
Radiofrekuenca aplikohet për trajtimin e zonave të ndryshme të fytyrës dhe trupit, duke na dhënë mundësi përmirësimi të problemeve  tona si:

Redukton Celulitin
Permisimin e pamjes se strijave dhe cikatriceve
Reduktimin e rrudhave ne fytyre, qafe dhe zonen e dekltese
Tendosjen dhe tonifikimin e lekures
Reduktimin e dhjamit
Tonifikimin e linjave te tjera trupore si krahet apo lekura e leshuar e barkut
× How can I help you?