Sherbimet Tona

Trajtime Estetike

Jeni të interesuar për ndonjë nga shërbimet tona?
Mos humb kohë dhe rezervo tani konsultën tënde!

01.

Radiofrekuence Fyryre

Trajtimi me radiofrekuencë (RF) do të ndihmojë në ngritjen, forcimin dhe shtrëngimin e lëkurës. RF stimulon aftësinë e lëkurës për të prodhuar kolagjen dhe elastinë.

02.

HydraFacial

Ky trajtimështë një trajtim me shumë hapa të fytyrës që kryhet zakonisht me një makinë ku estetistët mund të përdorin pajisjen per te pastruar, eksfoluar, nxjerrë dhe ofruar një sërë serumesh per fytyren tuaj.

03.

Epilation Laser

Heqja e qimeve me lazer është bërë një alternativë popullore ndaj rruajtjes, depilimit ose shkuljes, kjo procedurë estetike lejon heqjen e sigurt dhe efektive të qimeve të trupit me rezultate të qëndrueshme.

04.

Masazh Relaks

Eshtë një masazh i qetë, i butë dhe i embel që promovon relaksim të përgjithshëm, lehtëson tensionin muskulor dhe përmirëson qarkullimin e gjakut dhe procesin linfatik.

05.

Elektrostimulimi​

Elektrostimulimi eshte nje terapi e njohur ne fushen e fizioterapise dhe ne estetike kryesisht gjejne vend ne trajtimet tonifikuese dhe rimodeluese duke bere kontraktimin e muskujve.

06.

Skrubi i Trupi​

Ky trajtimi eshte i perbere nga nje pjese kryesisht vajore me principe aktive zbutese dhe ushqyese dhe kokrriza natyrale te cilat sherbejne per te larguar qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës.

 
Hidhini një sy trajtimeve
DEPILIM ME LAZER

Epilim Laser

Lazeri kalon nëpër sipërfaqen e lëkurës për të arritur në rrënjën e folikulave të qimeve, drita absorbohet dhe të përcohet në indin e gjëndrës së qimeve të dëmtuar nga nxehtësia, në mënyrë që bulbi i qimeve të dëmtohet pa prekur indet përreth.

Fillon nga 25 €​

Pastrim i Thelle i Fytyres​

pastrim i thelle i lekures

Një trajtim i mrekullueshëm jo-kirurgjikal i cili nuk përfshin kimikate apo lazer.
Qëllimi është të përmirësohet pamja e lëkurës duke hequr qelizat e vdekura dhe të dëmtuara të lëkurës, duke pastruar poret e lëkurës dhe stimuluar prodhimin e kolagjenit, gjë që çon në një lëkurë më të shëndetshme dhe më të lëmuar. Mikrodermabrazioni mund të trajtojë shumë sëmundje të lëkurës si:
   1. Lëkurë e thatë e krisur
   2. Lekure e yndyrshme
   3. Njollat e moshës
   4. Lëkura e dëmtuar nga dielli
   5. Linjat e holla dhe rrudha
   6. Aknet dhe shenjat e akneve
   7. Pikat e zeza dhe pikat e bardha
   8. Trajtimet e nevojshme
Me siguri që pas një seance do të vini re një ndryshim, por unë do të rekomandoja që të bëni të paktën 2-3 seanca trajtimi për të arritur rezultatet më të mira. Këto trajtime mund të kryhen në intervale 2 javore dhe më pas një trajtim çdo 1-6 muaj për të ruajtur rezultatet e arritura. Foto para dhe pas

Fillon nga 1h30min 30€
masazh fytyre

Masazh Fytyre

Masazhi i fytyrës ul ankthin dhe përmirëson humorin negativ gjatë ditës. Gjithashtu ky lloj masazhi ndihmon në relaksimin e muskujve të shtrënguar dhe tërhequr, duke ulur linjat që ato formojnë.

Fillon nga 30min 20€

DERMAPEN    

Dermapen është një procedurë mikro-needling që stimulon vetë proceset e shërimit të lëkurës dhe nxit prodhimin e kolagjenit. Është perfekt për reduktimin e rrudhave dhe linjave të holla, pigmentimin, shenjat e akneve, strijat pasi ka gjilpëra shumë të imta të ngjitura në pjesën e sipërme të tij që shpojnë butësisht zonën e trajtuar dhe shkaktojnë mikrolëndime. Pasi të jenë krijuar kolagjeni dhe elastina e re dhe e shëndetshme, ato lëmojnë dhe shtrëngojnë lëkurën, mbushin rrudhat dhe përmirësojnë pamjen e shenjave të akneve.

Fillon nga 45min 35€
etapat me dermapen
Special Offer

15% ulje për vizitorët e rinj

Na ndiqni ne rrjetet tona sociale per ofertat me te fundit rreth trajtimeve tona . . .

PO TI CFARE PO PRET...

REZERVO NJE TAKIM...

JOAL’S Beauty ofron një gamë të gjerë trajtimesh me laser dhe aparatura të tjera, të gjitha të aprovuara nga FDA.

Our location

📌 Rr. Adriatik,
Pedonale, FIER, 20m pas nga "Gold Event" Kati II

Opening Hours

Mon-Fri: 10am-20pm
Sat-Sun: 10am-16pm

CONTACT​

Phone: +355 68 24 24 669
Email: joalbeauty2@gmail.com
.....................................................

Contact

Phone: +355 68 24 24 669
Email: joalbeauty2@gmail.com
.....................................................

× How can I help you?