(vendosje-qerpikesh)

Lashes

  • Gjeni modelin e preferuar të qerpikëve për nevojat tuaja. Ne kemi një përzgjedhje të gjerë të stileve dhe ngjyrave për t’ju ndihmuar të gjeni pamjen që kërkoni.
  •  Qerpikët janë një pjesë thelbësore e bukurisë dhe ka pafund mundësi për të vendosur zgjatje qerpikësh, të cilat ç’është e vërteta të bëjnë të dukesh bukur me grim ose pa grim, pa pasur nevojë të përdorësh rimel.
 

…dëshironi të ndryshoni pamjen tuaj!

Se pari duhet të bëni dallimin mes qerpikëve që zgjasin me javë të tëra dhe atyre me ngjitje që mund t’i vendosni dhe hiqni brenda 24 orëve.

Nëse vendosen mirë nga profesionistë dhe personi që i mban tregon kujdes, qerpikët zgjasin nga 6 në 8 javë dhe fillojnë të bien njësoj si qerpikët normal. Sigurisht kushtojnë më shumë, por ja vlejnë.

Qerpikët tanë do t’ju bëjnë të ndiheni si një personazh i famshëm me pamjen e tyre të gjatë, magjepsëse dhe vëllimin me pamje natyrale. Do të keni sytë më të bukur në qytet!

Për më shumë informacion

ose për të rezerviar orarin tuaj

klikoni këtu.

lashes
× How can I help you?