Sale!

Gold Mask Face

Original price was: 2500 L.Current price is: 1900 L.

  • NJË FORMULA E ARTË KUNDËR PLAKJES: Ne nuk mund t’i bëjmë linjat tuaja të holla dhe rrudhat të zhduken, por definitivisht mund të zvogëlojmë pamjen e tyre! Maska e fytyrës prej ari 24K është para së gjithash një maskë për trajtimin e fytyrës kundër plakjes që do të rrisë prodhimin tuaj të kolagjenit dhe do ta bëjë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të fortë. Të gjithë do t’ju tregojnë se sa të rinovuar dhe të freskuar dukeni!
  • SUK KA MË AKNE DHE SHKRIME: Dëshironi të keni lëkurë pa të meta edhe kur nuk jeni të grimuar? Gjithçka që ju nevojitet është maska ​​e fytyrës prej ari 24K! Maska hidratuese e fytyrës ka veti anti-inflamatore, të cilat do të zvogëlojnë njollat ​​tuaja, do të shërojnë plagët e akneve, do të pastrojnë poret tuaja të bllokuara dhe do t’i minimizojnë ato. Fytyra juaj së shpejti do të jetë më e qartë se kurrë!
  • PËRKADHENI LËKURËN E FYTYRËS suaj: Lëkura e thatë mund të jetë aq e bezdisshme dhe madje mund të jetë e dhimbshme. Maska e fytyrës prej 24 K ari nga White Naturals do t’ju ndihmojë të hidratoni lëkurën tuaj dhe të rivendosni elasticitetin e saj edhe një herë! Lëkura juaj do të duket e shëndetshme dhe do të shkëlqejë, e gjitha kjo falë maskës ndriçuese të fytyrës prej ari 24K!
  • Lëkura juaj ka nevojë për DETOX: Nëse keni lëkurë të yndyrshme, hiper-pigmentim dhe puçrra të pashpjegueshme, atëherë kjo do të thotë se është koha për një detoksifikimin e lëkurës, prandaj merrni maskën prej 24 K Gold dhe aplikojeni në fytyrën tuaj! Formula antioksidante 24 K flori do të largojë toksinat nga lëkura juaj, do të rregullojë prodhimin tuaj të yndyrës dhe do të rivendosë shëndetin e lëkurës tuaj, ashtu si magji!

Maska e fytyrës prej ari 24K është produkti më i mirë për kujdesin e lëkurës! Pse të vishni flori vetëm në veshët, qafën dhe kyçin e dorës? White Naturals ju jep mundësinë të vendosni flori në të gjithë fytyrën tuaj! Dhe pjesa më e mirë? Ari 24K do të rivendosë shëndetin e lëkurës tuaj dhe do ta lërë atë të përsosur dhe pa të meta! Kur produktet e tjera të kujdesit për lëkurën nuk arrijnë të riparojnë lëkurën tuaj, maska ​​e fytyrës prej ari 24K vjen në ndihmë dhe rezultatet janë të mahnitshme! A jeni gati t’i thoni lamtumirë njollave dhe pikave të zeza? Sigurisht, ju jeni! Falë fytyrës anti-inflamatore prej ari 24K, kjo nuk është më një detyrë e vështirë! Maska e fytyrës me ngjyrë të artë do të largojë toksinat nga lëkura juaj dhe do të minimizojë njollat ​​dhe poret tuaja. Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të jetë e pastër dhe pa puçrra dhe pika të zeza dhe do të ndiheni më të sigurt për shkak të saj! Ju nuk keni nevojë për injeksione të dhimbshme për t’u dukur më të rinj! Pse të shkoni te një kirurg plastik për të mbushur rrudhat tuaja? Gjithçka që ju nevojitet është maska ​​e fytyrës White Naturals 24K ari! Maska e fytyrës do të rrisë prodhimin tuaj të kolagjenit, kështu që linjat dhe rrudhat tuaja të holla do të jenë më pak të theksuara. Maska e fytyrës prej 24 karatësh do t’ju ndihmojë gjithashtu të hiqni qafe shenjat e akneve dhe ta bëjë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të fortë! Fytyra juaj e përsosur është vetëm një klik larg! Dëshironi lëkurë të shëndetshme, me shkëlqim, pa rrudha, njolla dhe defekte? Atëherë mos humbisni më kohë! Është koha për të bërë një porosi, për të marrë maskën e fytyrës prej ari 24K dhe për të shijuar një trajtim luksoz spa në shtëpi për shumë më pak para! Shtoni maskën e fytyrës prej ari 24K në shportën tuaj TANI! Maska e fytyrës do të rrisë prodhimin tuaj të kolagjenit, kështu që linjat dhe rrudhat tuaja të holla do të jenë më pak të theksuara. Maska e fytyrës prej 24 karatësh do t’ju ndihmojë gjithashtu të hiqni qafe shenjat e akneve dhe ta bëjë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të fortë! Fytyra juaj e përsosur është vetëm një klik larg! Dëshironi lëkurë të shëndetshme, me shkëlqim, pa rrudha, njolla dhe defekte? Atëherë mos humbisni më kohë! Është koha për të bërë një porosi, për të marrë maskën e fytyrës prej ari 24K dhe për të shijuar një trajtim luksoz spa në shtëpi për shumë më pak para! Shtoni maskën e fytyrës prej ari 24K në shportën tuaj TANI! Maska e fytyrës do të rrisë prodhimin tuaj të kolagjenit, kështu që linjat dhe rrudhat tuaja të holla do të jenë më pak të theksuara. Maska e fytyrës prej 24 karatësh do t’ju ndihmojë gjithashtu të hiqni qafe shenjat e akneve dhe ta bëjë lëkurën tuaj më të lëmuar dhe më të fortë! Fytyra juaj e përsosur është vetëm një klik larg! Dëshironi lëkurë të shëndetshme, me shkëlqim, pa rrudha, njolla dhe defekte? Atëherë mos humbisni më kohë! Është koha për të bërë një porosi, për të marrë maskën e fytyrës prej ari 24K dhe për të shijuar një trajtim luksoz spa në shtëpi për shumë më pak para! Shtoni maskën e fytyrës prej ari 24K në shportën tuaj TANI! defektet dhe papërsosmëritë? Atëherë mos humbisni më kohë! Është koha për të bërë një porosi, për të marrë maskën e fytyrës prej ari 24K dhe për të shijuar një trajtim luksoz spa në shtëpi për shumë më pak para! Shtoni maskën e fytyrës prej ari 24K në shportën tuaj TANI! defektet dhe papërsosmëritë? Atëherë mos humbisni më kohë! Është koha për të bërë një porosi, për të marrë maskën e fytyrës prej ari 24K dhe për të shijuar një trajtim luksoz spa në shtëpi për shumë më pak para! Shtoni maskën e fytyrës prej ari 24K në shportën tuaj TANI!

Availability: 5 in stock

Category:

face gold mask

Maskë fytyre White Naturals 24K floriri, Maskë fytyre ari kundër plakjes për lëkurë të përsosur dhe hidraton, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave, linjave të holla dhe shenjave të akneve, heq pikat e zeza, papastërtitë dhe vajrat

Weight 0250 kg
Color

Blue

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gold Mask Face”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× How can I help you?